makale arama...

Free Energy Box Enerji Bağımsızlığında Devrim Yaratacak

FREE ENERGY BOX ENERJİ BAĞIMSIZLIĞINDA DEVRİM YARATACAK

Sizleri dünyada tek olan bir yöntemle havayı, su kaynaklarını, toprağı kirletmeden çalışan, sıfır karbon salınımı ile üretilen, %100 çevre dostu, kesintisiz ve sınırsız enerji üreten bir ürünle tanıştırmak istiyoruz: Free Energy Box.

Enerji bağımsızlığının ve dolayısıyla ekonomik bağımsızlığın ne kadar önemli ve hayati olduğunu son dönemlerde yaşanan savaşlar ve krizlerle daha çok anladık. Enerji ihtiyacının sonsuz olduğunu ve hiç bitmek bilmeyecek bir ihtiyaç olduğunu düşündüğünüzde bunu bedava olarak karşılamak bir hayal gibi duruyor olabilir.

İSTENİLEN YERDE VE ZAMANDA SINIRSIZ ENERJİ
İşte tam burada devreye giren bu enerji kutusu projesinin en önemli özelliği ise istenilen ölçüde üretim yapılabilmesi. İsterseniz iş yerinizde isterseniz şehir hatta tüm ülke genelinde üretilebilecek bir enerji sağlıyor.

YEŞİL ENERJİ KAYNAĞI

Free Energy Box, havayı, suyu ve toprağı kirletmez, istenilen zamanda istenildiği kadar tüketilebilir ve ücretsiz sağlanan enerji ile elektrik, doğalgaz gibi ihtiyaçları karşılanır.

Otomotivden havacılık sektörüne, denizcilikten sanayi sektörüne hatta sağlık alanına kadar birçok alanda enerji tüketimini kolaylaştıran ve patentli bir ürün olan Free Energy Box Türkiye’nin enerji ihtiyacını kesintisiz ve sınırsız olarak karşılamayı hedefliyor. Projenin sahibi Faysal Ölçenoğlu Türkiye ve tüm dünya için ne kadar önemli bir işe imza attıklarını dile getirirken; “Free Energy Box, enerji bağımsızlığının ve ekonomik bağımsızlığın tek yolu olan yeşil enerji kaynağıdır” açıklamasında bulunuyor.

Projenin ayrıntılarına ve detaylarına freeenergybox.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Detaylar ve röportaj talepleri için: info@freeenergybox.com

BASIN BÜLTENİ                                                            16.09.2022