makale arama...

Hakkımızda

Hakkımızda

Free Energy Box; dünyada tek olan bir yöntemle havayı, su kaynaklarını, toprağı kirletmeden çalışan, sıfır karbon salınımı ile üretilen, %100 çevre dostu, kesintisiz ve sınırsız enerji üreten bir üründür.

Dünya’da sonsuz bir enerji var. Peki, sonsuza kadar bedava enerji kullanma fikri sizler için ne kadar önemli? Ya da sonsuza kadar enerjiyi bedava kullanmak? Tabii ki çok önemli dediğinizi duyar gibiyiz.

Free Energy Box, enerji bağımsızlığının ve ekonomik bağımsızlığın tek yolu olan yeşil enerji kaynağıdır.

Bu enerji kutusu projesinin en önemli özelliği istenilen ölçüde üretim yapılabilmesidir. İster ev ister iş yeri ister şehir ister tüm ülke genelinde üretilebilinir şekilde kurgulanmıştır.

  • Havayı, suyu, toprağı kirletmez.
  • Depolamak zorunluluğu yoktur, istenilen zamanda istenilen kadar üretilebilinir.
  • Bedava enerji üretimi olacağı için elektrik, doğalgaz gibi zaruri ihtiyaçların karşılanması sağlanır.

Dünyadaki en güçlü ülkelerden biri olmak için önce sınırsız enerji kaynaklarına sahip olmak gerekir. Ancak o zaman güçlü, büyük, zengin ve tam bağımsız bir ülke olabiliriz. Free Energy Box projesi, ülkemiz için sınırsız, bedava enerji kaynağı sağlamayı vaat ediyor. Otomotiv sektörü, havacılık sektörü, denizcilik sektörü, sanayi sektörü, savunma sanayi gibi birçok sektörün enerji için Free Energy Box patentli ürünümüzü kullanmaları konusunda hedeflerimize ulaşmayı istiyoruz. Ve dahası ülkemizin enerji ihtiyacı olan her şeyden doğrudan ya da dolaylı olarak kazanç elde etmesini istiyoruz.

Sadece ülkemiz genelinde değil tüm coğrafyanın güzel geleceği için, havayı, suyu, toprağı kirletmeyen ve yakıt kullanmayan bu enerji projesini tüm insanların kullanımına sunmayı hedefliyoruz.

FREE ENERGY BOX projesi ‘GELECEK’ demektir.

Geleceğimize bizimle birlikte sahip çıkmak isteyen, gelecek nesillere değerli ve temiz bir dünyayı miras bırakmamızı sağlayacak olan projemize inanan herkese şimdiden teşekkürü bir borç biliriz.