makale arama...

Geleceğin Projesi

Geleceğin Projesi

GELECEĞİN PROJESİ ŞİMDİDEN GÜNDEME YERLEŞTİ

Enerji Bağımsızlığında Devrim Yaratacak Free Energy Box’a, Güneş Ödüllerinde Yılın En İyi Çıkış Yapan Enerji Projesi ödülü geldi.

Proje sahibi Faysal Ölçenoğlu’nun bu özel geceye dair ilettiği teşekkür mesajında proje ile ilgili olarak, ” Free Energy Box, enerji bağımsızlığının ve ekonomik bağımsızlığın tek yolu olan yeşil enerji kaynağıdır.” cümlesi hem ülkemiz hem de tüm dünya adına ne kadar kıymetli bir proje için çalıştıklarının altını bir kez daha çizdi.

Geceye projenin sahibi Faysal Ölçenoğlu’nun annesi Satiye Yavuz ve kızkardeşi Filiz Ölçenoğlu ile katılan, Free Energy Box ve Faysal Ölçenoğlu adına ödülü alan Marka Danışmanı Didem Ece “Sizleri dünyada tek olan bir yöntemle havayı, su kaynaklarını, toprağı kirletmeden çalışan, sıfır karbon salınımı ile üretilen, %100 çevre dostu, kesintisiz ve sınırsız enerji üreten bir ürünle, Free Energy Box ile buluşturduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz.” diye vurguladı.
Oldukça merak uyandıran ve -bağımsız enerjinin ne kadar önemli olduğunu düşünürsek- büyük ses getireceği görülen projenin çalışmaları titizlikle devam ediyor.

Free Energy Box ile hayata geçirilmesi planlanan yeni nesil Yangın Söndürme Aracının havada kalma süresi sınırsızdır. Sıfır karbon salınımı çalışmaktadır. Gece gündüz operasyon yapılabilir şekilde tasarlanmıştır. 90 m3 su topu veya su atma özelliğine sahiptir. Deniz, göl, nehir vb yerlerden su alma kabiliyeti bulunmaktadır.
Proje yeşil enerji santrali Free Energy Box ile çalışır.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.